Silniki FNM MARINE

Silniki FNM

Silniki z serii FNM Marine są produkowane przez Włoską  firmę Construzioni Marine Diesel. Rodzinna firma zajmująca się od ponad 30 lat budową i marynizacją silników ciągle modernizowała swoje wyroby by stworzyć na potrzeby rynku najbardziej nowoczesne i technicznie zaawansowane silniki, które spełniają oczekiwania potencjalnych odbiorców. Firma zatrudnia ponad 80 wysoko wykwalifikowanych pracowników i inżynierów z dziedziny badań i rozwoju. Dzięki temu tworzone przez firmę FNM silniki są najbardziej funkcjonalne i zaawansowane technologicznie sposród silników dostępnych na rynku . W ten sposób powstały serie silników oparte na bloku diesla o pojemności 1.3L, 1.9L, 2.0L, 2.4L oraz 3.0 L. Silniki te są przystosowane lub wyposażone w różne układy napędowe od wersji BOBTAIL, poprzez SAILDRIVE, JET, BRAVO kończąc na modelu HYBRID. Szeroka gama oferowanych produktów oraz nowoczesne rozwiązania powalają zaspokoić potrzebę klientów poszukujących niezawodnych i mocnych silników oraz uładów napędowych.

Wydajność i zużycie

Lekkie silniki FNM charakteryzują się wysokim momentem obrotowym i doskonałym stosunkiem mocy do masy. Wyjatkowo niskie zużycie, w porównaniu do silników o takiej samej mocy.
Kompaktowe wymiary i waga
Silniki FNM generują więcej mocy  w porównaniu do innych  napędów na rynku. Silniki FNM oferują szeroki wachlarz  mocy. Nieweileka waga, kompaktowe wymiary.
Niskie zużycie
Silniki FNM zbudowane na bloku Fiata charakteryzują się niskim zużyciem paliwa przy czym są przyjazne dla środowiska. W pełni zgodne z Europejską RCD 2003/44 / WE oraz normami emisji EPA Tier III .
Jakość

Ciągła ewolucja projektowania i technologii zapewniają wysokiej jakości silniki i sprawdzoną niezawodność. FNM przeznaczone są zarówno do łodzi rekreacyjnych jak i zastosowań komercyjnych.

* seria ATM:

* seria HPE:

 

*seria HPEP:

 

*seria HPE JET DRIVE:

*seria HPE HIBRYD SYSTEM